KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15696301
nr 1569 6301
Harald Lyth
(f. 1937), Sverige
Harald Lyth (f. 1937), (tillskriven), Sverige. Ej signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 120x87 cm
Harald Lyth, svensk målare, grafiker och professor född 1937.
måndag 9 oktober 2023
kl 20:44:00